Karaman'da Bir İlk, Son Sistem Robot Makina ve Su Jetimiz İle Karamanda Lider Firmayız.

Tesisat

Karaman tıkanık açma merkezi - Karaman da bir ilk - tıkanan tuvalet, lavabo, kanalizasyon, mutfak giderleriniz son sistem makina ve cihazlarla ortadan kaldırmaktayız..

İletişim İletişim
İletişim Bilgileri

0507 058 80 00

0507 058 80 00

karamantikanikacma.com

Hamidiye, 345. Sk. No 28A, 70100 Merkez/Karaman

Karaman Kalorifer Peteği TemizliğiKaraman Kalorifer Peteği Temizliği

Karaman Kalorifer Peteği Temizliği

Daha çok ev ve iş yerlerinizde ısınma ihtiyacının daha düşük maliyetle konforlu şekilde karşılanmasını sağlayan petek temizleme mutlaka her dönem yapılması gerekmektedir. 

Kombi ve kalorifer sistemleri ile birlikte zamanla azalan verimliliğinin de ilk günü belli bir seviyeye gelmesini sağlamaktadır. Daha çok modern teknolojiden faydalanarak en yeni sistemlerle ve bu işin de uzun süredir yapan uzman deneyimli personel ekiplerle birlikte gerçekleştirdiğimiz temizlik işlemleri sayesinde ev ve işyerinizin inşaat alanına dönüşmeden petek ve kombi temizliği ve bakımı yapmaktayız. 

Petek temizliğinde eviniz kirlenmesine gerek kalmadan kısa sürede tamamlanmaktayız. Uzmanlığımıza bağlı olarak makul fiyatlarımız sayesinde hizmetlerimizin memnuniyetiniz de esas alarak en üst seviyede karşılaması için her zaman mümkün olduğu kadar en uygun fiyatlı petek temizliği hizmetlerini sunmaktayız. 

Karaman Kalorifer Petek Temizliği Aşamaları 

Karaman da peteklerinizin su boşaltma vanası sayesinde kalorifer peteklerinin içinde bulunan pis suyu kovaya boşaltırız. Pis su boşaldıktan sonra boşaltma işlemi ile birlikte peteklere su takviyesi de iki kere daha yapılır. Bu çalışma sayesinde önce pis suyu dışarı tahliye ederiz. Daha sonra yaptığımız işlem ile birlikte yeni su takviyesi ile kalorifer borularının temizliğini sağlarız.

Bu işlem sonrasında kalorifer tesisatında bulunan suyu tamamen boşaltıp kombinin altında bulunan petek dönüş hattı boyunca bulunan filtreyi söktükten sonra geri takmayız. Kombi filtresinin kapağının içine petek temizleme kimyasalını boşaltırız, burada filtreyi takmadan önce kapağını iyice sıkarız. Bunun nedeni tahliye vanasını da kapatmaktadır. 

Eğer kombiyi yüksek derece çalıştırdığımızda ise sıcak su ile birlikte kimyasalın tepkimesini sağlanmaktadır. Bu sayede peteklerin diplerinde bulunan pas ve kireç ile birlikte kolay temizlenmesini sağlanmaktadır. Bu süreç çok önemli olduğu için mutlaka uzman personeller tarafından yaptırılması gerekir. Eğer yaptırılmadığı taktirde kimyasal ve yüksek ısının da etkisi ile basınçta artma görülebilir.

Eğer sizde Karaman ili ve genelinde kombi ve petek temizliği yaptırmak isterseniz tek yapmanız gereken sitemizde yer alan telefon numaramızdan bizlere ulaşabilir Karaman kalorifer peteği temizliği ile doğalgaz için ödeyeceğiniz yüksek masraftan kaçınabilirsiniz.