Karaman'da Bir İlk, Son Sistem Robot Makina ve Su Jetimiz İle Karamanda Lider Firmayız.

Tesisat

Karaman tıkanık açma merkezi - Karaman da bir ilk - tıkanan tuvalet, lavabo, kanalizasyon, mutfak giderleriniz son sistem makina ve cihazlarla ortadan kaldırmaktayız..

İletişim İletişim
İletişim Bilgileri

0507 058 80 00

0507 058 80 00

karamantikanikacma.com

Hamidiye, 345. Sk. No 28A, 70100 Merkez/Karaman

Karaman Vidanjör HizmetleriKaraman Vidanjör Hizmetleri

Karaman Vidanjör Hizmetleri 

Verdiğimiz vidanjör hizmetleri sayesinde son model vidanjör araçlarımız ile birlikte kanal temizliği, kanalizasyon açma hizmetleri sunmaktayız. 

Vidanjör araçlarımız ile sayesinde evsel nitelikteki atık sular ve vidanjör kiralama da yetkili izin belgeleri alınarak atık su arıtma tesisine bağlantılarını kanallara dökmeye yetkili firmalardır. Kimyasal niteliği taşıyan atık suların valilik tarafından firmamıza verilen onay yetki belgeleri ile arıtma tesislerine bertaraf edilmesi gerekmektedir.

Profesyonel uzman kadromuzla birlikte son model vidanjör araçlarımız sayesinde kanal altyapılarını yeniliyor, atık suların çekimini sağlamaktayız. Periyodik bakımlar için atık suların yönetmeliklere uygun olarak uzaklaştırılması hizmetlerini sunmaktadır.

Günümüz teknolojisi sayesinde artık kazı işleri yapılmadan kombine kanal temizleme araçları sayesinde kanal temizleme işlemleri yapılmaktadır. Bu nedenle yüksek su basıncı ve vakum teknolojisine bağlı olarak vidanjör araçlarımız sayesinde tıkanıkları çok rahat bir düzeyde açabilmektedir.

Vidanjör Nedir?

Vidanjör ile evsel veya endüstriyel atıkların depolandığı çukurlar foseptik kuyular boşaltılması ile tıkalı kanalizasyon kanal ve borularını açmak için kullanılan araçlara denilmektedir. Evlerde yer alan tuvalet gibi özel alandır. Genel şehir logarları sayesinde birlikte kanalizasyon sisteminin her bir aşamasında yaşanabilecek tıkanıklıkların basit ve güvenli çözümü vidanjörlerle sağlanmaktadır. 

Kanal temizleme ve tıkanıklık açma işlemleri sayesinde vidanjörler ile hem teknolojik hem de sağlıklı bir hizmet sunmaktayız. Vidanjör hizmeti sayesinde profesyonel ve kaliteli hizmetler sunduğumuzu belirtmek isteriz. 

Vidanjör Hizmetinde Son Teknoloji 

Vidanjör hizmeti sunduğumuz araçlarımızla yağmur sonrası oluşabilen çamur, kum, bitki artıkları, çöp ve su birikintilerinin çekilme işlemleri yapılır. Şehir altyapılarındaki tıkanıklıklarının sorunlarını giderilmesi için tıkanıklık açma vidanjör araçlarından yararlanılmaktadır. Lavabo, tuvalet ve diğer giderlerde görülebilecek kötü kokular ile birlikte boru ve kanallarda daralma ve tıkanıklığın işaretleridirler. 

Vidanjör hizmetleri henüz işliyor olsa bile gider kaynaklı kokular ile birlikte yakın zamanda giderin çalışmasını engelleyebilecek şekilde tıkanıklığın meydana geleceğinin işaretleridir. İç mekanlarda görülebilen tıkanıklık ve kötü koku gibi gider sorunları da ortadan kaldırmaktadır. Eğer sizde uygun fiyata vidanjör hizmeti almak istiyorsanız tek yapmanız gereken bu hizmetimizden uygun ve kaliteli bir şekilde yararlanmanız gerekmektedir.