Karaman'da Bir İlk, Son Sistem Robot Makina ve Su Jetimiz İle Karamanda Lider Firmayız.

Tesisat

Karaman tıkanık açma merkezi - Karaman da bir ilk - tıkanan tuvalet, lavabo, kanalizasyon, mutfak giderleriniz son sistem makina ve cihazlarla ortadan kaldırmaktayız..

İletişim İletişim
İletişim Bilgileri

0507 058 80 00

0507 058 80 00

karamantikanikacma.com

Hamidiye, 345. Sk. No 28A, 70100 Merkez/Karaman

Karaman Vidanjör KiralamaKaraman Vidanjör Kiralama

Karaman Vidanjör Kiralama 

Mahallede oluşan su baskınlarını engellemek ya da kanalizasyonlarda oluşan tıkanıklıkları gidermek amacıyla kullanılan makinalara vidanjör denir. 

Vidanjör makineleri mekanizmasında vakum sistemi yer alan ve bu şekilde mekanik donanım sayesinde çoğunlukla evsel ve atık suların yer aldığı kanalizasyon sistemine bağlı olmayan ve birikmiş sıvıların ya da katı atıkların bu vakum sistemi aracılığı ile çekilerek ortamdan uzaklaştırılmasına yarayan araçtır. 

Vidanjörler her nerede olursa olsun her türlü atık su taşıma işlerinde kullanılmaktadırlar. Özellikle küçük şehirlerde olmak üzere evlerdeki atık suların merkezi bir sistem içerisinden dışarı akarak kanalizasyon bağlantılarına ulaşmaları için gerekli alt yapıya sahip olmayan yerlerde başta olmak üzere vidanjörler sıklıkla kullanılmaktadırlar. 

Firmamız tarafından sunulan vidanjör kiralama ile ihtiyaç olduğu an yoğun bir şekilde talep edildiğinde sizler için en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Vidanjör En Çok Nerede Kullanılır?

Özellikle yoğun yağışlı dönemler başta olmak üzere bazen yağmur sularının taşıdığı çöpler gelerek kanalizasyon giderleri tıkamaktadırlar. Bu tıkanma ile neticesinde su kendisine akacak bir yer bulamadığı zaman daha çukur yerlerde hızla birikmeye başlamaktadır. 

Daha çok altgeçitlerde yaşanan bu gibi durumlar sayesinde sıklıkla büyük şehirlerde de yaşanan durumlar içinde yer almaktadır. Vidanjör kiralama firmamız tarafından bu durumda ihtiyaçlarınıza hızlı bir şekilde çözüm üretebilirsiniz. 

Birikmiş yağmur sularını çeken vakum sistemi ile altgeçitlerin hem yaya hem araç tarifine açılmasına imkan tanımaktadır. Ayrıca firmamız otel, hastane, AVM gibi dar çalışma alanlarında da vidanjör kiralama hizmetlerini de başarılı bir şekilde sizlere sunmaktadır. 

Firmamızda yer alan araç kapasitemiz yoğun taleplerinize bile kolaylıkla ve hızlı bir şekilde çözüm üretecek donanımdadır. Bu nedenle kiralık vidanjör hizmeti için bizlere ulaşabilirsiniz. 

Uygun Fiyata Vidanjör Kiralama Hizmeti 

Her ne olursa olsun en zor hava şartlarında dahi 7 gün 24 saat içinde sizlerin hizmetinizdeyiz. Her nerede olursanız olun istediğiniz her yere vidanjör kiralamaktayız.

Eğer atık su taşıma ile ilgili problemler varsa dahi vidanjör kiralama talepleriniz bulunuyorsa bizler sizler için en iyi şekilde hizmet veremeye hazır olduğumuzu bildirmek isteriz. Tam donanımlı vidanjör araçlarımız sayesinde personellerimiz sorunlarınıza kısa bir süre içinde çözüm bulacaktır.