Karaman'da Bir İlk, Son Sistem Robot Makina ve Su Jetimiz İle Karamanda Lider Firmayız.

Tesisat

Karaman tıkanık açma merkezi - Karaman da bir ilk - tıkanan tuvalet, lavabo, kanalizasyon, mutfak giderleriniz son sistem makina ve cihazlarla ortadan kaldırmaktayız..

İletişim İletişim
İletişim Bilgileri

0507 058 80 00

0507 058 80 00

karamantikanikacma.com

Hamidiye, 345. Sk. No 28A, 70100 Merkez/Karaman

Karaman Temiz Su Kaçağı TespitiKaraman Temiz Su Kaçağı Tespiti

Karaman Temiz Su Kaçağı Tespiti

Karaman'da bulunan firmamız siz değerli müşterilerine temiz su kaçağı tespit ve tamir hizmeti sunuyor. En uygun fiyatlarda temiz su kaçağı tespiti için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Karaman temiz su kaçağı tespiti alanında hizmet veren firmamız sizlere kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunuyor. Su kaçağı bilinmeyen nedenlerden dolayı aniden ortaya çıkabilir. Tesisat hizmetlerinde sizlere yüksek kaliteli bir hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz. Firmamız Karaman da uzun yıllar boyunca kurumsal bir firma olarak hizmet veriyor. Temiz su kaçağı daire içerisinde ve konut dışında karşımıza çıkmaktadır. Belirtilen bölgelerde özel cihazlarımız ile arama yaparak sorunun nereden kaynaklandığını kısa süre içerisinde tespit ediyoruz. 

Firmamız tesisatınızda genel bir arama yapmaktadır. Duvarın iç kısmında olan bölümlerde sorunu tespit etmek için uzman personellerimiz titizlikle çalışmaktadır. Bu borular plastik yapıda üretilmektedir. Bazen inşaat sırasında yanlış montaj yüzünden temiz su kaçağı ortaya çıkabiliyor. Su kaçağı da kısa süre içerisinde giderilmez ise zeminde bulunan parkelerin hasar görmesine neden olabilir. Bu yüzden temiz su boruları inşaat ya da depolama sırasında güneşin doğrudan vurduğu alanlarda açık bir şekilde bekletilmemelidir.

Karaman Temiz Su Tesisatı Tamiri

Firmamız son teknolojik cihazlar kullanarak temiz kaçağını hızlı bir şekilde tespit etmektedir. Toprak altında ya da duvar altında bulunan boruların sızdırıp sızdırmadığını tespit ediyoruz. Problemin nereden kaynaklandığını belirlerken duvarı ya da zemini kırmadan cihazlarımız ile tespit ediyoruz. Kaçağı bularak boru değişimi ve tamirini gerçekleştiriyoruz.

Evinde veya iş yerinde meydana gelen temiz su kaçağı sorununda tadilat yaptırmak istemeyen müşterilerimiz için varız. Etrafı kırıp dökmeden cihazlarımız ile su kaçağını tespit ediyoruz. Hiçbir kimyasal ilaç kullanmadan soğuk ve sıcak borularının hangisinde sorun olduğunu belirliyoruz. Ardından oluşan kaçağın büyüklüğü göz önüne alınarak ilaç ile kapatmamız mümkün ise sızdıran bölgeye uygulamaktayız. Fakat sızdıran bölge büyük ise kullanacağımız ilaç sayısı da artıyor. Aynı zamanda sorunun büyük olması durumunda kırarak tamir hizmetimizden uygun ücretlerde faydalanabilirsiniz. Sizler de kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlarda hizmet almak istiyorsanız Karaman da hizmet veren firmamızı 7/24 arayabilirsiniz.