Karaman'da Bir İlk, Son Sistem Robot Makina ve Su Jetimiz İle Karamanda Lider Firmayız.

Tesisat

Karaman tıkanık açma merkezi - Karaman da bir ilk - tıkanan tuvalet, lavabo, kanalizasyon, mutfak giderleriniz son sistem makina ve cihazlarla ortadan kaldırmaktayız..

İletişim İletişim
İletişim Bilgileri

0507 058 80 00

0507 058 80 00

karamantikanikacma.com

Hamidiye, 345. Sk. No 28A, 70100 Merkez/Karaman

Karaman Petek Temizliği FirmasıKaraman Petek Temizliği Firması

Karaman Petek Temizliği Firması

Petek temizleme işlemi periyodik olarak her kış dönemi mutlaka iki kere yaptırılması gereken bir işlemdir. Yaptırılmadığı taktirde hem maddi hem de manevi zararlar verir. 

Petek temizleme işlemi yıl içinde mutlaka iki kere yaptırılması gereken bir işlemidir. Karaman petek temizliği firması olarak sizler için istediğiniz zaman petek temizliği yaptırmaktayız. Petek temizliği kombi temizliği ile birlikte yaptırılması gereken bir işlemdir. Kombiden gelen hava peteklere yansımaktadır. Bu nedenle kombi ile petek arasındaki bağıntının temiz olarak sağlanması için mutlaka temizlik yaptırılması gerekmektedir. 

Firmamız tarafından ilk yapılan işlem öncelikle tesisat içerisi temiz su ile yıkanma işlemidir. Petek tesisat içi yıkama uygulamasını firmamızda yer alan özel makinalar ile gerçekleşmekteyiz. Hangi zaman diliminde kullanılırsa kullanılsın yıllar petekler içinde biriken tortu ve pisliklerin dışarı atılması makine yanı sıra özel kimyasal ile birlikte yapılmaktadır. 

Bu nedenle petek temizleme kimyasal ilacı da kullanarak yapılan bu işlem sayesinde doğalgaza ödediğiniz ücretin %30’u kadar yakıt tasarrufu sağlanmaktadır. Petek temizleme işlemi ile yakıt tasarrufunda emin olun büyük bir düşüş yaşayacaksınız. Petek temizleme servisi personellerimiz istediğiniz taktirde radyatör temizleme işlemi de yapmaktadır.

Karaman Petek Temizleme Fiyatları 

Karaman ili ve genelinde kombi ve petek temizliği yapan firmamız sizler için en uygun fiyatta periyodik bakım ve temizlik yapmaktadır. İstediğiniz taktirde iş yeriniz ofisiniz veya fabrika gibi yerlerinde kombi ve peteklerle ısınan tüm alanlar içinde petek temizleme işlemi yapılmaktadır. 

Petek temizleme işlemi petek sayısı yanı sıra peteklerin durumu ve ortamın büyüklüğüne bağlı bir şekilde fiyat belirlemekteyiz. 

Eğer temizlik işlemi yapılmazsa peteklerin yalnızca bir kısmının ısınması ile birlikte bazı peteklerin çok az ısınması ya da hiç ısınmaması nedeniyle peteğin alt ve üst kısımlarının da eşit biçimde ısınmaması gibi sorunlar ortaya çıkmaktadır. Özellikle sıcak su dolaşımının da zaman içerisinde yol açtığı kir ve yoğuşma nedeniyle de oluşmaya başlayan ısınma problemlerine de çözüm bulunması gerekmektedir. 

Kombi ve petek temizliği fiyatları için bizlere ulaştığınız taktirde uzman personellerimiz anında hizmet vermek için hazır olacaktır.